Особливості та переваги зварювання під аргоном вантажних автомобілів

У процесі ремонту вантажних автомобілів часто використовується зварювання під аргоном. Цей метод ідеально підходить для алюмінію та має відмінні риси від звичайного зварювання. Сервіс Лонгран працює тільки з сучасним обладнанням та гарантує високу якість робіт.

Аргон зварка вантажних автомобілів

Зварювання аргоном — поширений спосіб ремонту автомобільної техніки. Він гарантує міцність та надійність швів, тому використовується на різних етапах роботи. Проводиться за спеціальною технологією та відповідно до вимог безпеки.

Де застосовується зварювання під аргоном

Вантажні машини, які інтенсивно експлуатуються, мають властивість виходити з ладу. Особливо від механічних пошкоджень та навантаження страждають металеві деталі. Відновити їх можливо за допомогою зварювання під аргоном. Це доступний та надійний метод, який використовують провідні автомобільні сервіси, в тому числі Лонгран. Спеціалісти працюють за такою методикою і дають гарантії міцності.

Аргон — це особливий газ, який забезпечує кисневий захист. Його застосовують в тих випадках, коли необхідна висока точність заходів. Особливо він підходить для аргон зварки вантажних автомобілів, адже часто метал, з якого виготовлені деталі авто, потребує додатково тиску під час з’єднання.

При застосуванні вдається додати захист поверхні компонента від впливу кисню, тому шов утворюється максимально міцний.

Під час ремонту вантажної техніки даний метод застосовується дуже часто, адже саме зварювання під аргоном дозволяє владнати значний ряд неполадок. Ефективність доведена фахівцями сервісу Лонгран. Вони використовують технологію в таких випадках:

  • ремонт кузова та його окремих деталей;
  • відновлення цілісності порогів;
  • робота з глушниками, трубопроводами та системами охолодження;
  • відновлення кондиціонера.

Маніпуляція здійснюється спеціальним обладнанням. Щоб ремонт був дійсно якісним та надійним, варто скористатися послугами професіоналів.

Як відбувається зварювання під аргоном вантажних автомобілів

На відміну від звичайного методу зварювання, в такому випадку важливо правильно підібрати склад. Основі процедури здійснюються пальником. Розплавлення йде від робочої дуги, а шов формується з присадного дроту. Ремонтні маніпуляції поетапні:

  • очищування механічним способом;
  • хімічне очищення поверхні, де буде проводитись зварювання;
  • використання заготівель та підключення апарату;
  • налаштування потрібного струму;
  • подача газу.

Процес проходить швидко, все залежить від майстерності спеціаліста. Вартість послуги обумовлюється особливостями замовлення та масштабом завдання (також може впливати складність ремонту та матеріал). Із застосуванням високоякісного обладнання європейського зразка вдається привести до ладу деталі вантажного транспортного засобу та продовжити термін його експлуатації.

Автомобільний сервіс Лонгран пропонує якісне аргонне зварювання, ціна на яке залишається доступною. Компанія надає тільки кращі умови та гарантує надійність.