Особливості доставки грузів до Німеччини та деякі правила

Для українських громадян та підприємців Німеччина стає важливим напрямом транспортування безлічі товарів. Тут розширюється національна діаспора, багато людей поїхали працювати чи навчання.

Також розвивається економічна співпраця між суб’єктами бізнесу. Всім їм потрібна якісна доставка в Німеччину з України.

Сервіс з перевезення товарів

Якщо великі компанії можуть організувати перевезення великих партій своїм транспортом або залучити сторонні логістичні організації, то дрібніші фірми, індивідуальні підприємці та приватні особи вважають кожну гривню вигоди, не маючи можливості витрачати на логістику значні суми.
Допоможе заощадити на доставці компанія Western Bid. Вона понад два десятки років працює в Україні, знає всі реалії економічного стану країни, і тому пропонує найнижчі розцінки на доставку товарів. Це досягається завдяки укладенню угод з основними перевізниками про оптові відправлення, коли за рахунок валового обсягу посилок для кожного конкретного відправника можна знизити вартість транспортування. Такий принцип діє для клієнтів Western Bid при надсиланні посилок у всі країни світу.

При формуванні відправлення до Німеччини з України можна вибрати наступні варіанти доставки:

  1. Найбільш швидкий спосіб, званий експрес, зазвичай займає трохи більше трьох днів від відправки до отримання посилки.
  2. Консолідований затягується на 10-12 днів. Тут технологія дозволяє скоротити витрати завдяки накопиченню потрібної партії, що надсилається до конкретного пункту чи регіону. Потрібен час для очікування, але при цьому вартість може бути нижчою. Сума пересилки для українських користувачів починається із 5 доларів США.

Не приймаються до відправки товари, які заборонені на прийом у Німеччині законодавчими актами. Для митного оформлення вкладень документи можна завантажити на сайті компанії Western Bid.

Переваги послуги

Вона є комплексною, коштує найдешевше, з тих варіантів, що представлені на ринку. Приймаються різні посилки за розміром і вагою, багато компаній даний параметр сильно обмежують.

Вантаж страхується, відстежується по всьому шляху транспортування, гарантується цілісність будь-яких вкладень. Компанія працює на клієнтів, зацікавлена ​​у хороших відгуках, тому стежить за дотриманням інтересів відправників та одержувачів.