Основні переваги придбання товарів у Pufix

На просторах інтернету є багато магазинів, що торгують безкаркасними меблями, серед яких вигідно виділяється «Pufix». Там представлений асортимент товарів, які мають високу якість. Електронний каталог магазину рясніє різноманітністю. Найпопулярнішим предметом меблювання є мішок крісло, що користується попитом не лише у дитячої, а й у дорослої аудиторії.

Крім меблів представлений різноманітний каталог виробів для тварин: переноски для котів, лежаки для собак та багато іншого. Ці розділи залучають власників тварин для придбання необхідних аксесуарів для своїх улюбленців.

Розглянемо докладніше переваги покупок у Pufix:

  • доступна вартість товару, представленого в магазині;
  • вироби виготовлені з екологічно чистого матеріалу і без каркасу. Про них неможливо отримати травму;
  • наявність лежанки для котів та інших товарів, призначених для комфорту існування тварин;
  • мобільність безкаркасних меблів. За непотрібністю, при зміні інтер’єру її можна скласти і прибрати до кращих часів;
  • вироби легкі, їх може перенести в інше місце навіть дитина.

З моменту існування магазин зарекомендував себе гарантом високої якості та комфорту не лише для людей, а й для тварин.

Як правильно підійти до вибору крісла-мішка для дому

Широкий асортимент крісел-мішків може викликати у покупця легке замішання, тому підходити до вибору необхідно зі знанням справи. Слід пам’ятати, що крісла-мішки для дітей та дорослих мають значні відмінності, що полягають не лише у дизайні виробу.

Цей предмет меблювання має розміри:

  • L – це стандартний розмір, призначений для користувачів, зростання яких становить не більше 1,6 м. Вони мають невелику ширину сидіння – 0,8 м., висота спинки варіюється від 1,2 до 1,3 метрів;
  • XL – типовий розмір, призначений людям від середнього до високого зростання (1,6-1,8 м.). Ширина сидіння 0,9 м, висота спинки – 1,4 м;
  • XXL – дана модель призначена для людей, зростання яких перевищує 1,8 м.

Знаючи розміри, вам не складно зробити правильний вибір крісла-мішка.

Ці предмети меблів немає каркаса. Підтримуючим елементом є якісний наповнювач. У сучасних моделях у ролі наповнювача виступають полістирольні гранули або пінополіуретан, що утримують відмінну форму протягом тривалого часу.