Artos для замовлення якісної меблі для дома та офісів

Можливість придбати високоякісні меблі від провідних європейських виробників надає своїм клієнтам магазин Artos.

Асортимент корпусних меблів у каталозі широкий та різноманітний. Клієнти можуть вибрати комод, шафи, вітальні, тумбі під телевізор за найпривабливішими цінами.

Переваги

Існує безліч причин звернутися до інтернет-магазин меблів Artos, щоб придбати якісні предмети інтер’єру:

 1. Купити меблі на сайті можна, не виходячи із дому. Каталог дуже зручний, добре структурований, тому у користувачів не виникає труднощів із підбором відповідних варіантів.
 2. Асортимент магазину надзвичайно великий. У продажу тисячі найменувань меблів та предметів інтер’єру. Навіть найвибагливіші покупці неодмінно відшукають собі ідеальний варіант.
 3. Магазин пропонує корпусні меблі від найкращих польських виробників, таких як BRW, Signal, Cama і т.д. Якість усієї продукції відповідає найвищим стандартам. А відсутність посередників дозволяє підтримувати ціни на мінімальному рівні, щоб кожен клієнт міг дозволити собі покупку якісних польських меблів.
 4. Вся продукція сертифікована та абсолютно безпечна для користувачів.
 5. Дизайн меблів виконується відповідно до найактуальніших тенденцій.
 6. Фахівці магазину завжди готові проконсультувати клієнтів та надати всю необхідну допомогу у підборі відповідних меблів.
 7. Товари доставляються на всій території України.
 8. На сайті компанії «Артос» можна придбати якісні меблі, не витрачаючи час на відвідування реальних магазинів, що дуже зручно.

Асортимент

Асортименти корпусних меблів в магазині Артос дуже великий. Покупців, напевно, зацікавлять такі варіанти:

 1. Модульні стінки для вітальні. Такі меблі виглядають дуже стильно, дозволяють організувати систему зберігання у невеликій студії або просторій вітальні. Компоненти модульної вітальні можна міняти місцями, створюючи найзручніші варіанти.
 2. Комоди підходять для встановлення у спальні чи вітальні. Займаючи мінімум простору, вони містять великий обсяг речей, які зручно розподіляти по окремих ящиках.
 3. Туалетні столики призначені для встановлення у спальні. Сидячи за столиком, оснащеним великим дзеркалом і ящиками для зберігання дрібних предметів, зручно робити макіяж, зачіску, проводити домашні косметичні процедури.
 4. Тумби під телевізор дозволяють розмістити телевізор у кімнаті так, щоб він вписався в інтер’єр. Також тумба є додатковим місцем для зберігання речей.