Як працює сервіс продажу залізничних квитків онлайн в Україні

Сервіс із продажу залізничних квитків Proizd.ua успішно працює в Україні вже багато років. За минулі роки сервіс постійно вдосконалювався, стаючи ще зручнішим для користувачів. Укрзалізниця квитки купити онлайн може кожен, витративши на всю процедуру лічені хвилини. Навіть новачки і недосвідчені користувачі інтернет-сервісів легко розберуться, як купити квиток на Proizd.ua, оскільки інтерфейс сайту гранично простий і зрозумілий.

Придбання квитків

Перше, що бачать користувачі, які відкрили сайт Proizd.ua, – це великі поля для введення початкової та кінцевої точки шляху, а також дати відправлення. Саме із заповнення даних полів починається нескладний процес купівлі квитка. Вказавши станцію відправлення та місце завершення подорожі, а також конкретний день, коли відбуватиметься поїздка, потрібно далі діяти відповідно до наступної схеми:

  1. На розкладі поїздів, що відкрився, на вказану дату потрібно вибрати підходящий поїзд, який виявиться найбільшою мірою відповідним запитам користувача. При цьому слід звертати увагу на кількість вільних місць, що залишилися в кожному складі. Чим більше квитків залишилося, тим ширші можливості для вибору зручнішого місця у вагоні. Можна не вказувати конкретну дати поїздки, щоб побачити повний розклад поїздів по маршруту, що цікавить, без будь-яких тимчасових обмежень. Даний варіант підходить користувачам, які ще не визначились із датою поїздки.
  2. Після вибору поїзда потрібно вибрати вагон та конкретне місце у вагоні. Дивлячись на схему вагона, користувач може точно уявити розташування вільних місць, щоб вибрати найзручніше для себе.
  3. Коли вибрано відповідне місце, можна переходити безпосередньо до покупки квитка. Для цього потрібно буде ввести свої ПІБ, е-мейл та контактний телефон. Після завершення оформлення необхідно буде сплатити покупку, використовуючи для цього будь-який доступний спосіб. На оплату користувачеві дається 15 хвилин. Протягом цього часу квитки на вибрані місця не будуть доступні іншим покупцям. Якщо замовлення не буде сплачено за відведений час, квитки знову надходять у продаж. Користувач може повторно оформити замовлення будь-яке вільне місце, коли буде готовий здійснити платіж. Завдяки багаторівневій системі захисту, користувачі можуть не турбуватися про збереження персональних даних.