Рівень злочинності на Балі

Треба визнати той факт, що Індонезія є країною третього світу з усіма витікаючими наслідками. Перш за все, це бідність і величезне розшарування суспільства, жахлива корупція на всіх рівнях влади, недотримання або незнання законів і високий рівень злочинності.

Особливо часто жертвами злочинців стають туристи. Швидше за все, у туриста вже є зворотній квиток і часу на розслідування злочину немає. Швидше за все, він не знає індонезійської мови і не зможе заповнити заяву і щось пояснити поліції.

Злочинність на Балі – постійна і актуальна тема на місцевих форумах. Спробуйте погуглити, і ви знайдете сотні реальних історій про те, як на Балі грабують квартири, вілли, крадуть речі з машин, крадуть велосипеди. Багато хто з цим змирився і каже, що «так скрізь». Ні, хлопці, не всюди так. На Балі ймовірність бути пограбованим набагато вище, ніж в Індії, Таїланді чи Шрі-Ланці. Якщо ви любите постійно перебувати в напрузі і думати про безпеку свого майна, то ласкаво просимо на казковий Балі.

Вулична злочинність на Балі

Ви напевно вже читали, як на Балі виривають з рук сумки і телефони, зривають рюкзаки (навіть якщо ви їдете на велосипеді) та інші принади. Якщо вас пограбували, викрали машину або будинок, можете вважати, що шансів знайти злочинців немає. Поліція може знайти лише купу причин, щоб не прийняти вашу заяву, а якщо прийме, то нічого не зробить. Навіть якщо ви самі знайдете злодіїв і вкажете на них поліції, вони нічого не зроблять. Друзі вийшли з машини і вкрали сумку з айфоном. Через додаток вдалося встановити його місцезнаходження аж до будинку. Однак міліція нічого не зробила. Виявляється, в Індонезії поліція нічого не вирішує. Вирішують баняри — ради старшин. Неформальна структура, типу сільської ради. Вони можуть вплинути на поліцію або навіть знайти злочинців, але їм доведеться якось домовлятися, тому що безкоштовно вони нічого не зроблять.