Вирушаючи в похід, на полювання чи риболовлю, ми прагнемо злитися з природою, відпочити від благ цивілізації. Але це не означає, що потрібно відмовлятися від сучасних технологій. Навпаки, правильно підібрані гаджети можуть стати незамінними помічниками і навіть врятувати життя далеко від дому.
Ліхтарі нового покоління Kilnex
Взяти, наприклад, ліхтарі. Здавалося б, що може бути простіше – світить і добре. Але сучасні моделі для туризму оснащені безліччю корисних функцій:
- Ліхтар-повербанк з ручним генератором підзарядить ліхтарик без розетки. Ви ніколи не залишитеся без світла, навіть якщо забудете запасні батарейки.
- Червоне світло допоможе зберегти нічний зір. Воно менш помітне для тварин і комах, що особливо цінно на полюванні або риболовлі.
- Ультрафіолетова лампа відлякає комарів та інших набридливих комах. Захист від москітів без хімії – те, що потрібно на природі.
- Вбудований повербанк дозволить зарядити інші гаджети. Смартфон, навігатор або екшн-камера не розрядяться в найбільш невідповідний момент.
Почитати детальніше про найкрутіші новинки можна в блозі кампанії Kilnex.
Повербанк – портативна електростанція
До речі, про повербанки. Навороченний смартфон з купою корисних додатків для навігації, визначення погоди, зв’язку – хороший друг туриста. Але щоб він не розрядився в найбільш невідповідний момент, потрібен потужний повербанк.
Потужний повербанк на 16000 мАг із сонячною панеллю забезпечить зарядку в будь-яких умовах. Вдень повербанк буде сам підзаряджатися від сонця, а вночі – живити ваші гаджети. Деякі повербанки оснащені навіть вбудованим ліхтариком – ще одне резервне джерело світла.
При виборі повербанка для походів звертайте увагу на:
- Ємність батареї – чим більше, тим краще.
- Вологозахист і ударостійкість – падіння і бризки йому не страшні.
- Компактність і вага – носити з собою цеглину нікому не захочеться.
- Сумісність – повинні бути відповідні роз’єми для ваших пристроїв.
З хорошим повербанком ви будете завжди на зв’язку і не пропустите вдалий кадр через розряджену батарейку фотоапарата.
Мультитул – швейцарський ніж 21 століття
Екіпіровка туриста або мисливця не обходиться і без надійного ножа або мультитула. Але навіщо носити з собою купу інструментів, якщо є компактні багатофункціональні лопати? Вони поєднують в собі до 11 різних інструментів:
- Лопату для копання ям, окопів, latrine
- Пилку для розпилювання гілок, кісток
- Сокирку для рубки невеликих дерев
- Ніж для різання мотузок, чищення риби
- Консервний ніж для відкривання банок
- Гайкові ключі для ремонту спорядження
- Викрутку, шило, напилок та ін.
З таким мультитулом можна хоч курінь побудувати, хоч тушонку відкрити, хоч снасті полагодити. А головне – всі інструменти завжди під рукою і компактно складені в одному корпусі.
При виборі мультитула варто враховувати:
- Матеріал – повинен бути міцним і надійним, наприклад, нержавіюча сталь.
- Ергономіку – наскільки зручно буде працювати інструментами.
- Комплектацію – які опції вам дійсно потрібні.
- Вагу і розмір у складеному вигляді – щоб носити з собою було зручно.
Універсальний мультитул – незамінний супутник кожного шукача пригод. З ним ви будете готові до будь-яких несподіванок і дрібних побутових труднощів на природі.
Спорядження важливо, але головне – досвід і навички
Звичайно, головне в поході, на полюванні або риболовлі – не гаджети, а навички, знання і правильний настрій. Навіть найпросунутіша електроніка не замінить вміння розводити багаття, ставити намет, добувати їжу.
Leave a Reply
View Comments